Eliminacje gminne XXXIII Konkursu Recytatorskiego dla dzieci im. K. Makuszyńskiego

W dniu 11 maja 2016 r. zostały przeprowadzone eliminacje gminne XXXIII Konkursu Recytatorskiego dla dzieci im. K. Makuszyńskiego. Do konkursu przystapiły tylko dwie szkoły podstawowe: w Ładzyniu - 4 uczestników oraz w Stanisławowie - 2 recytatorów.

Jury w składzie: Karolina Wieczorek, Helena Dobosiewicz i Sebastian Zdanowicz zdecydowało, że naszą gminę na eliminacjach powiatowych w MDK w Mińsku Mazowieckim w 18 maja br. reprezentować bedą:

w grupie I (kl. I-III) - Sylwia Ciszkowska i Nina Kamińska

W grupie II (kl. IV-VI) - Magdalena Ostrowska

wszyscy ze Szkoły Podstawowej w Ładzyniu.

Serdeczne gratulacje!

Jedna z naszych recytatorek - Sylwia Ciszkowska dotarła do finału.

Wystapi w dniu 14 czerwca br. o godz. 9.00 w Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach.

Gratulacje również dla Pani Urszuli Młoduchowskiej, która Sylwię przygotowała!

Życzymy powodzenia!