III Mińskie Spotkania Wydawców Publikacji Regionalnych

W dniu 19 listopada 2016 roku o godzinie 13:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mińsku Mazowieckim odbędą się III Mińskie Spotkania Wydawców Publikacji Regionalnych pod patronatem Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, gdzie zostaną zaprezentowane wydawnictwa dotyczące naszego powiatu (książki, czasopisma, foldery, ulotki, informatory, broszury, mapy i in.) Podczas spotkania będzie możliwość sprzedaży prezentowanych publikacji.

Chęć wystawienia swoich publikacji należy zgłosić na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie 25 740 50 68 do 5 listopada.

W programie:

13:00 - Badania genealogiczne w powiecie mińskim - wykład Dr Andrzej Marek Nowik

13:30 - Hrabia Marian Starzeński i jego rodzina w dobrach Ruda - spotkanie z autorką Karolina Wandą Gańko

14:15 - Biblioteka Publiczna w Kałuszynie - historia i współczesność -Anna Andrzejkiewicz, Dyrektor GBP

14:30 - 17:00 - Minitargi wydawców

Targom towarzyszy wystawa malarstwa Anny Gibały.