Eliminacje gminne 40 Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka"

30 marca 2017 r. Gminna Biblioteka Publiczna w Stanisławowie przeprowadziła eliminacje gminne 40 Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka". Do rywalizacji przystąpiło 10 uczniów: 4 ze Szkoły Podstawowej w Ładzyniu, 4 ze Szkoły Podstawowej w Stanisławowie i 2 z Gimnazjum w Stanisławowie. Jury w składzie: Karolina Wieczorek, Helena Dobosiewicz i Krystyna Trąbińska zdecydowało, że podczas eliminacji powiatowych naszą gminę reprezentować będą:

Nina Kamińska i Paulina Śmigielska - recytatorzy ze Szkoły Podstawowej w Ładzyniu

Zuzanna Stępień z Gimnazjum w Stanisławowie.

Na wyróżnienie zasłużyli Kacper i Maja Stępień - uczniowie Szkoły Podstawowej w Stanisławowie oraz Kamil Wronka z Gimnazjum                 w Stanisławowie.

Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naszym reprezentantom w Mińsku Mazowieckim w dniu 10 kwietnia br.