Wielka zbórka książek

Zwracamy się z prośbą do osób, które mają w domu niepotrzebne książki i pragną wspomóc Gminną Bibliotekę Publiczną w Stanisławowie. W dniach od 20 czerwca do 13 sierpnia 2017 roku w Urzędzie Gminy, Gminnym Ośrodku Kultury i Gminnej Bibliotece Publicznej oraz jej filiach będą zbierane książki, które zostaną sprzedane na kiermaszu w trakcie "Dożynek". Zysk zostanie przeznaczony na zakup nowości dla biblioteki. Zgodnie z regulaminem (dostępnym na stronie GOK) część wartościowych książek zostanie wpisana do księgozbioru biblioteki - czyli nie będzie wystawiona na kiermaszu.

Osoby, które przyniosą największą ilość oraz najbardziej wartościowe książki otrzymają dyplomy i drobne upominki od Wójta Gminy Stanisławów podczas Gminnych Dożynek.