Konkurs na wakacje 2017

Gminna Biblioteka Publiczna w Stanisławowie ogłasza konkurs:

- dla dorosłych i młodzieży od 13 lat - na napisanie recenzji najciekawszej książki,

- dla dzieci w wieku 10 - 13 lat - na napisanie listu do swojego rówieśnika, w którym zachęci go do przeczytania swojej ulubionej książki,

- dla dzieci w wieku poniżej 10 lat - na wykonanie ilustracji do swojej ulubionej książki techniką dowolną na kartce o formacie A4.

Uczestnicy konkursu muszą spełnić jeden warunek - książki muszą być wypożyczone z GBP w Stanisławowie lub jej filiach w Pustelniku           i Ładzyniu w okresie wakacji.

Prace prosimy złozyc do biblioteki w Stanisławowie do 25 sierpnia 2017 roku  wraz z załączoną informacją zawierającą: imię i nazwisko, adres zamieszkania, tel., wiek dziecka oraz tytuł książki do której wykonano pracę.

Rozwiązanie konkursu i wręczenie nagród nastąpi 2 września br. podczas akcji Narodowego Czytania.

Jeżeli ktoś z zainteresowanych nie jest czytelnikiem naszej biblioteki, to prosimy o przybycie z dokumentem tożsamości, aby dopełnić formalności zapisu. Dzieci do lat 18 zapisują rodzice.