Informacja z przebiegu zbiórki książek na kiermasz.

Gminna Biblioteka Publiczna w Stanisławowie dziękuje Panu Adamowi Sulewskiemu Wójtowi Gminy Stanisławów za wspaniały pomysł i możliwość zorganizowania kiermaszu książek używanych.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które nieodpłatnie przekazały swoje książki na ten szczytny cel.

W wyniku zbiórki na kiermasz wpłynęło 1037 wol., z tego do księgozbioru biblioteki i filii postanowiono wpisać 143 wol. za kwotę 2829 zł. Pozostałe książki zostały wystawione do sprzedaży na kiermaszu podczas dożynek, z którego dochód wyniósł 851,01 zł (818 zł ze sprzedaży książek oraz 33,01 zł z puszek). Za uzyskane pieniadze zakupimy nowości wydawnicze dla biblioteki w Stanisławowie i filii w Ładzyniu i Pustelniku.

Dla osób, które przekazały najwięcej książek lub bardzo wartościowe Biblioteka ufundowała 3 nagrody w postaci kart podarunkowych do MPiK:

I - dla Pani Magdaleny Kożuch o wartości 150 zł

II - dla Pani Karoliny Kowalskiej o wartosci 100 zł

III - dla Pani Iwony Gryz o wartości 50 zł

Wyróżnienie - dla Pana Tadeusza Bugwidza nagroda rzeczowa ufundowana przez Wójta Gminy Stanisławów.