Rozwiązanie konkursu wakacyjnego.

W dniu 2 września 2017 roku podczas akcji Narodowego Czytania zostały wręczone nagrody i pamiątkowe dyplomy dla laureatów konkursu ogłoszonego przez Gminną Bibliotekę Publiczną na początku wakacji. W kategorii dzieci do lat 10 nagrody otrzymali:

I miejsce - Bartosz Pietrzak za wykonanie ilustracji do książki "Zaczarowana zagroda",

II miejsce - Lena Staszczak za wykonanie ilustracji do książki "Basia i Franek",

III miejsce - Lena Szulawska za wykonanie ilustracji do książki "Martynka na wsi"

Wyróżnienie: Zuzanna Pietrzak - ilustracja do książki "Clifford - wielki czerwony pies"

Amelia Płoszaj    -       "                "     "Wyprawa do Nibylandii"

Iga Bontruk       -       "                "     "Mruk"

Anna Kruszewska -     "                "     "Pięciopsiaczki"

W kategorii dzieci w wieku 10 - 13 lat Komisja przyznała 2 wyrózniania:

-  dla Klaudii Zdanowicz za napisanie listu do rówieśnika, w którym polecała przeczytanie książki "Ania z Zielonego Wzgórza"

-  dla Mai Stepień, która polecała przeczytanie książki "Kosogłos".

W kategorii dzieci powyżej 13 lat i dorośli:

I miejsce zajęła Zuzanna Stępień za napisanie recenzji książki "Wróć jesli pamiętasz".

Wyróżnienia otrzymały: Milena Rurka ("Gra o tron"), Paulina Wojtkowska ("Harry Potter i kamien filozoficzny"), Paulina Wojtkowska ("Kalicińscy od kuchni").

Serdecznie wszystkim gratulujemy.

Dziękujemy bardzo Pani Katarzynie Trawickiej i Pani Helenie Dobosiewicz za pomoc przy ocenie prac.