Zaproszenie do udziału w Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. Michaliny Chełmońskiej-Szczepankowskiej.

Gminna Biblioteka Publiczna w Stanisławowie zaprasza uczniów szkół podstawowych oraz II i III klas gimnazjów do udziału w Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. Michaliny Chełmonskiej-Szczepankowskiej. Mottem tegorocznego konkursu są słowa poetki "Trzeba wysoko myślami wzlatać".

Honorowy patronat nad konkursem sprawuje Wójt Gminy Stanisławów Adam Sulewski.

Eliminacje gminne konkursu odbędą się 9 listopada 2017 roku o godzinie 10.00 w lokalu biblioteki.

Eliminacje powiatowe - 17 listopada br. o godzinie 10.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Stanisławowie.

Prosimy o przeprowadzenie eliminacji szkolnych i wybranie po 3 recytatorów w każdej kategorii wiekowej oraz dostarczenie kart zgłoszeń do biblioteki do 3 listopada 2017 roku.