Zaproszenie na spotkanie z Krzysztofem Piersą autorem książki "Komputerowy ćpun"

Gminna Biblioteka Publiczna w Stanisławowie zaprasza młodzież i dorosłych na spotkanie autorskie z Krzysztofem Piersą

w dniu 15 grudnia 2017 roku

w Stanisławowie o godz. 8.30 (sala audiowizualna)

w Pustelniku o godz. 11.00 (Zespół Szkół)

Krzysztof Piersa jest autorem książek "Komputerowy ćpun" i "Trener marzeń". Jako pierwszy z graczy postanowił rozmawiać z rodzicami i młodzieżą na temat uzależnienia od gier komputerowych. W swoich wystąpieniach tłumaczy jak niezwykła i niebiezpieczna potrafi być cyfrowa rozrywka. W poradniku "Trener marzeń" przedstawia proste mechanizmy zarządzania czasem oraz radzenia sobie z krytyką. Unika dawania "złotych rad", ponieważ każdy przypadek jest inny. Po godzinach realizuje się w różnych pasjach. Jako Youtuber prowadzi kanał recenzujacy gry komputerowe, filmy i książki fantastyczne, pokazuje ciekawe sposoby spędzania wolnego czasu.