Wizyta młodych czytelników w bibliotece.

W dniach 23, 24, 26, 27 kwietnia 2018 roku naszą Bibliotekę odwiedziły dzieci z czterech zerówek w Stanisławowie. Święto Książki i Praw Autorskich było doskonałą okazją do promocji czytelnictwa. Maluchy przybyły do magicznej krainy - bibliotecznej czytelni, gdzie pomogły bibliotekarce "uwolnić" bohaterów bajek, których uwięziła w zamku straszna czarownica. Stosując zaklęcia i wykonując różne zadania.  m. in. pokonały wawelskiego smoka, odgadywały tytuły czytanych utworów, rozpoznawały rekwizyty kojarzące się z poszczególnymi bajkami, poznawały przedmioty po zapachu, rozdzielały fasolę od grochu. Po wykonaniu wszystkich zadań i "zwróceniu" bohaterów do książek na dzielnych uczestników zabawy czekała słodka niespodzianka oraz prezentacja nowości wydawniczych.