Warsztaty literackie z Katarzyną Bulicz-Kasprzak

W ramach Ogólopolskiego Tygodnia Bibliotek w dniu 10 maja 2018 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Stanisławowie gościła autorka książek dla dorosłych, która przeprowadziła warsztaty dla uczniów klas VII i gimnazjum. Pani Kasia udzieliła wielu cennych rad osobom, które podejmują pierwsze próby literackie. Mówiła o konstrukcji powieści i kreacji głownego bohatera. Młodzież wykazała sie dużą pomysłowością i zrozumieniem tematu. Aktywnie uczestniczyła we wszystkich zadaniach. Nawiązała wspaniały kontakt z pisarką, która zobowiązała się do pomocy również później w szlifowaniu pierwszych utworów literackich.

Życzymy młodzieży sukcesów w twórczości literackiej oraz zapraszamy po nowości Pani Kasi.