Propozycje zakupu nowości wydawniczych.

Szanowni Mieszkańcy!

W maju 2018 roku Gminna Biblioteka Publiczna złożyła wniosek do Biblioteki Narodowej o dotację na zakup nowości wydawniczych z Programu Wieloletniego "Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa" Priorytet 1 "Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych", który został oceniony pozytywnie. Otrzymamy dotację w wysokości 8.000 zł. Zwracamy się z prośbą o składanie propozycji jaką literaturę pragniecie przeczytać, jakie tytuły Waszym zdaniem powinny znajdować się w księgozbiorze naszej biblioteki.

Państwa sugestie pomogą nam przy realizacji tego zadania. Będziemy starali się uzupelnić nasze zbiory zgodnie z Waszymi potrzebami i w miarę posiadanych środków finansowych, co przełoży się na lepsze zaspokojenie potrzeb czytelniczych.

Propozycje zakupów nowości wydawniczych prosimy kierować na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , telefonicznie (25) 75 75 582 lub bezpośrednio do biblioteki.