Informacja z II edycji zbiórki książek używanych

W imieniu Organizatorów konkursu dziękujemy wszystkim osobom, które nieodpłatnie przekazały swoje książki na kiermasz.

W wyniku zbiórki otrzymaliśmy 696 woluminów, z których 110 zostało wpisane bezpośrednio do ksiegozbioru biblioteki o szacunkoej wartości 1412 zł. Pozostałe książki wystawiliśmy na sprzedaż na kiermaszu podczas dożynek, z którego dochód wyniósł 550 zł. Za uzyskane środki finansowe zakupimy nowości wydawnicze dla biblioteki w Stanisławowie i jej filii.

Dla 4 osób, które przekazały najwięcej książek lub publikacje bardzo wartościowe, zostały ufundowane nagrody w postaci kart prezentowych do Empiku.

Serdzecznie dziękujemy!!!