Konkurs czytelniczy "Bibliomaniak" na największą ilość przeczytanych książek.

Gminna Biblioteka Publiczna w Stanisławowie zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w konkursie czytelniczym "Bibliomaniak".

Regulamin konkursu czytelniczego "Bibliomaniak" na największą ilość przeczytanych książek.

1. Organizatorem konkursu czytelniczego "Bibliomaniak" jest Gminna Biblioteka Publiczna w Stanisławowie.

2. Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań czytelniczych, kształcenie wrażliwości na odbiór słowa pisanego, promocja literatury oraz czytelnictwa.

3. Konkurs adresowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych.

4. Konkurs trwa od 16.09.2019 r. do 31.12.2019 r.

5. W konkursie biorą udział wszyscy zarejestrowani czytelnicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Stanisławowie. Zwycięzcami zostaną osoby, które w podanym okresie przeczytają najwiecej książek.

6. Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody rzeczowe. Organizator może również przyznać wyróżnienia.

7. Podsumowanie konkursu oraz rozdanie nagród odbędzie się w styczniu 2020 r.

8. Szczegółowe informacje na temat konkursu można uzyskać w siedzibie biblioteki.

9. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację zdjęć podczas wręczenia nagród.