Otwarcie biblioteki

Informujemy, że Gminna Biblioteka Publiczna jest otwarta dla Czytelników z zachowaniem wymaganych zasad bezpieczeństwa.

WAŻNE INFORMACJE DLA CZYTELNIKÓW

- Obowiązują nowe godziny otwarcia :

Poniedziałek, wtorek, środa, piatek - 8.00-16.00

Czwartek - 9.00-17.00

- W bibliotece może przebywać jednocześnie 1 osoba.

- Ksiażki do zwrotu należy odłożyć w wyznaczonym miejscu.

- Zachęcamy do zamawiania książek telefonicznie (25) 75-75-582, mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. i za pośrednictwem Facebooka, co pozwoli na odbieranie gotowych zamówień.

- Wprowadzamy ograniczenie w dostępie do pomieszczeń biblioteki i usług dla czytelników np. dostep do komputerów, możliwości drukowania.

- Wolny dostęp do ksiegozbioru zostaje ograniczony. Książki podaje bibliotekarz.

- Każda książka będzie przechodzić 3-dniową kwarantannę w wyznaczonym miejscu.

- Czytelników obowiązuje stosowanie maseczeki, dezynfekcja rąk oraz zachowanie bezpiecznej odległości od innych osób.

Powyższe zasady wprowadzamy z myślą o bezpieczeństwie obu stron.