Spotkanie autorskie z Małgorzatą Gutowską-Adamczyk

Gminna Biblioteka Publiczna w Stanisławowie zaprasza na spotkanie autorskie z pisarką pochodzącą z Mińska Mazowieckiego - Małgorzatą Gutowską-Adamczyk, które odbędzie się w dniu 19 lutego 2016 roku o godzinie 17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury. Pani Małgorzata przez krótki okres była nauczycielką języka polskiego i łaciny w Liceum Ogólnokształcącym (na ul. Pieknej) w swoim rodzinnym mieście. Jest autorką kilkunastu książek, które są dostępne w bibliotece:

- dla młodzieży - "110 ulic", "Niebieskie nitki", "220 linii", "13 poprzeczna", "Wystarczy, że jesteś"

- dla dorosłych - "Serenada czyli moje życie niecodzienne", "Cukiernia Pod Amorem" 3 tomy, "Mariola, moje krople", "Podróż do miasta świateł", "Fortuna i namiętniści. Klątwa", "Kalendarze".

Ponadto napisała kilka scenariuszy filmowych: w 1994 r. "Tata, a Marcin powiedział", w 1997 -1998 r. "Rodziców nie ma w domu" (odcinek 44), w 2001 r. "pokój na czarno", 2003 - 2008 "Na Wspólnej" (dialogi) oraz w 2010 r. "Czterdziestka w opałach".